0312 432 00 17  |

   

0507 653 60 83  |

   

bilgi@videoakademi.com

Shopping Cart

Yapay Zeka Destekli Gelişim Asistanı

Yapay zekâ kullanılarak tasarlanan sistem sayesinde her öğrenciyi ayrı değerlendirir ve her öğrencinin düzeyine göre çalışma önerilerinde bulunur.

  • Akıllı işleyiş algoritması sayesinde öğrencinin bilgi düzeyini tanımlar, öğrencinin gelişim durumuna ve ihtiyaçlarına göre çalışmalar üretir. Öğrencilere benzer soruları tekrar tekrar çözdürmek yerine onları eksik olduğu konulara yönlendirerek az zamanda çok gelişim sağlar. Her soruya ait çözüm videoları ile anında bilgilendirme sağlar.

  • Tuzi akıllı ölçme değerlendirme sistemiyle birlikte, öğrencilerin başarılarını arttırma amacı hedeflenerek geliştirilmiştir. Kişiye özel çalışma analizleri yaparaki öğrencinin eksik olduğu konuları tespit eder ve bu doğrultuda çalışma önerilerinde bulunur.

  • Yapay zekanın gücünü kullanarak öğrenciyi analiz eder, "alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanana güncel soru arşivi" içerisinden kişiye özel testler hazırlar.

TUZİ'nin Avantajları Nelerdir ?


Yapay zeka tabanlı altyapısı sayesinde, kullanıcının kazanımlarını tanımlar ve bilgi düzeyleri ilerledikçe öğrencinin eksik olduğu konulara göre çalışmalar üretir. Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar. Öğrencinin gelişimini takip ederek, ilerledikçe zorlaşan sorularla karşılaştırır ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlar. Öğrencinin ek olarak bir kursa veya özel derse ihtiyacını azaltır. Öğrencinin yer ve zaman kısıtlaması olmadan kendi çalışma ortamında LGS ve TYT sınavları için seviyesini ölçme imkanı sağlar.

YAPAY ZEKA

Veri analizi yaparak öğrencilerin eksiklerini tespit eden ve yaptığı tespitlere göre yönlendirmeler yapan akıllı yapı.

BİREYSEL İŞLEYİŞ

Yapay zeka sayendinde her öğrenciyi bireysel şekilde takip edip tespitler yapan ve bireysel önerilerde bulunan yapı.

ÖLÇME DEĞERLENDİRME

Öğrencinin kazanımları baz alınarak takibi yapılıp, gelişim durumuyla ilgili detaylı analiz sunma.

SORU HAVUZU

Tecrübeli eğitimciler tarafından hazırlanmış, detaylı soru havuzu.


KOLAY KULLANIM

Hızlı ve kolay bir şekilde farklı ortamlardan erişiminizi sağlar.


ENTEGRE ÇALIŞMA

Websitesi formlarıyla entegre çalışarak öğrencinin analizlerinin kolayca kaydedilmesini sağlar.