Video Akademi
Uzaktan Eğitim İle
Hep CANLI Kal
Rehberlik Uzmanı
Barış DEMİREL Kimdir?
“Kendine güven ve başaracağına inan, hedefine ulaşacağın yolda ihtiyaç
duyacağın ilk kaynak sensin”
1979 yılı Ankara doğumludur. Lisans eğitimini 2000 yılında Hacettepe Üniversitesinde tamamladı. Özel öğretim kurumlarında rehber öğretmen, ölçme değerlendirme uzmanı, psikolojik danışman olarak görev aldı. 2010 yılından itibaren özellikle KPSS, DGS, ALES, YDS alanlarında çalışmalarına ağırlık vererek, Türkiye geneli birçok şehirdeki üniversitelerde bu alanlarda seminerler verdi. Yine bu alanlara özel olarak ders çalışma yöntem ve teknikleri, bilgilendirme çalışmaları ve tercih süreçleri hakkında örgün ve online eğitimler verdi.
17 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.
Video Akademi & Online Eğitim Nedir?
ONLİNE EĞİTİM NEDİR?
Uzaktan eğitim zamandan ve mekandan tamamen bağımsız bir şekilde öğrencinin dershanelere zorunluluğu olmaksızın mevcut var olan tüm akıllı cihazlar ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü, sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği, günümüz şartlarında eğitim ve öğretimin hızla bilgisayar ortamında geçtiği akılcı, çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemidir.
NELER YAZPIYORUZ?
Günümüz dünyasında teknolojideki hızlı gelişmeler, eğitim sektöründe de kendisini göstermektedir. Bu anlamda eğitim sektörüne entegre edilen birçok yenilik yanında ONLİNE EĞİTİM uygulamaları da giderek yaygınlaşmaktadır.

Eğitimin sınıf ortamlarından çıkartılarak ev, ofis, açık alandaki mekanlarda sürdürülebilir olması bireylerin kişisel gelişimlerine katkı sunmakta ve sınav hazırlıklarını da daha kolay yapabilmelerinin önünü açmıştır. Yol, zaman, mekan ve maddi bakımdan tasarruf sağlaması online eğitimleri daha cazip hale getirmiştir.

Video Akademi, eğitim sektöründeki bu yeniliklere kısa sürede uyum sağlayarak, online eğitimlerde başarıyı yakalamış bir firmadır.
Genel
Ders Programları

Çalışma Programı


Çalışma Programı

GY-GK Ders Programı


GY-GK Ders Programı
Video Akademi İletişim
İletişim Formu


Adres Bilgileri
Telefon
0(312) 432 00 17

E-Posta
bilgi@videoakademi.com

Adres
Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak 17/C
Çankaya ANKARA