0312 432 00 17  |

   

0507 653 60 83  |

   

bilgi@videoakademi.com

Shopping Cart

YKS - TYT - AYT CANLI DERS

4900 ₺ 6900 ₺ 28% indirim

Eğitim Detayları
YKS - TYT - AYT  i Canlı Konu Anlatım Süresi
   
YKS - TYT - AYT  Matematik 72 Saat
YKS - TYT - AYT Fizik 72 Saat
YKS - TYT - AYT  Kimya 72 Saat
YKS - TYT - AYT Biyoloji 72 Saat
YKS - TYT - AYT Tarih 72 Saat
YKS - TYT - AYT Coğrafya 72 Saat
YKS - TYT - AYT Türk Dili Edebiyatı 72 Saat
Etüt 18 Saat
Robotik Kodlama 36 Saat
Rehberlik 18 Saat
   

Aylık Toplam  Ders Saati Süresi (Eğitim Sürecimiz 9 Aydır)

576Ders Saat

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Örnek Video

Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S)

Yapay Zeka Destekli Gelişim AsistanıYapay zekâ kullanılarak tasarlanan sistem sayesinde her öğrenciyi ayrı değerlendirir ve her öğrencinin düzeyine göre çalışma önerilerinde bulunur.

  • Akıllı işleyiş algoritması sayesinde öğrencinin bilgi düzeyini tanımlar, öğrencinin gelişim durumuna ve ihtiyaçlarına göre çalışmalar üretir. Öğrencilere benzer soruları tekrar tekrar çözdürmek yerine onları eksik olduğu konulara yönlendirerek az zamanda çok gelişim sağlar. Her soruya ait çözüm videoları ile anında bilgilendirme sağlar.

  • Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar.

  • Tuzi akıllı ölçme değerlendirme sistemiyle birlikte, öğrencilerin başarılarını arttırma amacı hedeflenerek geliştirilmiştir. Kişiye özel çalışma analizleri yaparaki öğrencinin eksik olduğu konuları tespit eder ve bu doğrultuda çalışma önerilerinde bulunur.

  • Yapay zekanın gücünü kullanarak öğrenciyi analiz eder, "alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanana güncel soru arşivi" içerisinden kişiye özel testler hazırlar.