0312 432 00 17  |

   

0507 653 60 83  |

   

bilgi@videoakademi.com

Shopping Cart

Sigorta Acenteleri Teknik Personel Eğitim Dersi

400 ₺ 500 ₺ 20% indirim

Eğitim Detayları

Eğitim içeriği

Bölüm-1,Sigortaya Giriş

Bölüm-2,Sigortanın İşlevleri

Bölüm-3,Sigortanın Temel Prensipleri

Bölüm-4,Temel Reasürans Bilgisi

Bölüm-5,Türkiye’de sigorta uygulamaları

Bölüm-6,Sigortanın genel şartları

Bölüm-7,Sigortaya ilişkin teknik terimler

Bölüm-8, Sigorta Acenteleri Yönetmeliği

Bölüm-9,Sigorta Acenteleri Yönetmeliği

Bölüm-10,Temel Reasürans Bilgisi

Bölüm-11,Adli ve İdari Cezalar

Bölüm-12 Sorular

Bölüm-13 İletişim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sınav Başvuruları

•Açıklama

•Sınav Başvuruları http://www.segem.org.tr/ web adresinden şahsen yapılacaktır. Sınav Harcı ilk girecekler için 181,00 TL. dir. İkinci defa girecekler için 109,00 TL dir. 

•Sınav tarih değişikliği tek taraflı olarak SEGEM tarafından yapılabilmektedir. SEGEM Sınav Merkezlerine Bu Linkten Ulaşabilirsiniz!

•Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra size SMS ile ulaştırılacaktır.

World, Bonus, Paraf, Axess, Maximum, CardFinans Kredi Kartlarına 3 – 6 veya 9 ay şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Ödemek istediğiniz vade sayısına göre komisyon banka tarafından yansıtılmaktadır.

Örnek Video

Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S)

Yapay Zeka Destekli Gelişim AsistanıYapay zekâ kullanılarak tasarlanan sistem sayesinde her öğrenciyi ayrı değerlendirir ve her öğrencinin düzeyine göre çalışma önerilerinde bulunur.

  • Akıllı işleyiş algoritması sayesinde öğrencinin bilgi düzeyini tanımlar, öğrencinin gelişim durumuna ve ihtiyaçlarına göre çalışmalar üretir. Öğrencilere benzer soruları tekrar tekrar çözdürmek yerine onları eksik olduğu konulara yönlendirerek az zamanda çok gelişim sağlar. Her soruya ait çözüm videoları ile anında bilgilendirme sağlar.

  • Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar.

  • Tuzi akıllı ölçme değerlendirme sistemiyle birlikte, öğrencilerin başarılarını arttırma amacı hedeflenerek geliştirilmiştir. Kişiye özel çalışma analizleri yaparaki öğrencinin eksik olduğu konuları tespit eder ve bu doğrultuda çalışma önerilerinde bulunur.

  • Yapay zekanın gücünü kullanarak öğrenciyi analiz eder, "alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanana güncel soru arşivi" içerisinden kişiye özel testler hazırlar.