0312 432 00 17  |

   

0551 257 34 79  |

   

bilgi@videoakademi.com

Shopping Cart

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı

499 ₺ 1000 ₺ 50% indirim

Eğitim Detayları

Türk Dili ve Edebiyatında bazı konular BÜTÜNDEN PARÇAYA bazı konular ise PARÇADAN BÜTÜNE göre dizildiği ve ezber gerektirdiği için çalışma isteğinizi kırabilir hâlbuki VİDEO AKADEMİ teknikleriyle Görsel ve duyusal verilerle işlenip, canlı anlatımımız sayesinde sayfalar dolusu bilgiyi kolayca ve kalıcı olarak öğreneceksiniz.
Müfredata göre güncellenen içerikler, akılda kalıcı bir şekilde haritalanarak, konulara ait bilgilerin hatırlanır olması hedeflenip, edebiyat tarihimizde iz bırakmış sanatçılar ile herhangi bir dönemin ön plana çıkan edebi olayları, eser özetleri ve çeşitli kilit noktalarını unutulmamak üzere hafızanıza kazıyacaktır.

Örnek Video

Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S)

Yapay Zeka Destekli Gelişim AsistanıYapay zekâ kullanılarak tasarlanan sistem sayesinde her öğrenciyi ayrı değerlendirir ve her öğrencinin düzeyine göre çalışma önerilerinde bulunur.

  • Akıllı işleyiş algoritması sayesinde öğrencinin bilgi düzeyini tanımlar, öğrencinin gelişim durumuna ve ihtiyaçlarına göre çalışmalar üretir. Öğrencilere benzer soruları tekrar tekrar çözdürmek yerine onları eksik olduğu konulara yönlendirerek az zamanda çok gelişim sağlar. Her soruya ait çözüm videoları ile anında bilgilendirme sağlar.

  • Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar.

  • Tuzi akıllı ölçme değerlendirme sistemiyle birlikte, öğrencilerin başarılarını arttırma amacı hedeflenerek geliştirilmiştir. Kişiye özel çalışma analizleri yaparaki öğrencinin eksik olduğu konuları tespit eder ve bu doğrultuda çalışma önerilerinde bulunur.

  • Yapay zekanın gücünü kullanarak öğrenciyi analiz eder, "alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanana güncel soru arşivi" içerisinden kişiye özel testler hazırlar.