0312 432 00 17  |

   

0551 257 34 79  |

   

bilgi@videoakademi.com

Shopping Cart

5.Sınıf Sosyal Bilgiler

499 ₺ 1000 ₺ 50% indirim

Eğitim Detayları

Gündelik yaşamınızda, karşılaştığımız tüm sosyal olaylar bütününü kapsayan bu ders çoğu zaman ezberlemeden öğrenilemez, işte tam bu aşamada, sınıfınıza uygun olarak hazırlanmış Video Akademi paketi, imdadınıza yetişerek işitsel görsel özet anlatımıyla edindiğiniz bilgileri ertesi güne, haftaya aya ve bir üst sınıfa taşıyarak unutmayı hayatınızdan çıkartıp hatırlamayı ön plana koyarak zorlandığınız bu dersi sevimli hale getirecektir.

Örnek Video

Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S)

Yapay Zeka Destekli Gelişim AsistanıYapay zekâ kullanılarak tasarlanan sistem sayesinde her öğrenciyi ayrı değerlendirir ve her öğrencinin düzeyine göre çalışma önerilerinde bulunur.

  • Akıllı işleyiş algoritması sayesinde öğrencinin bilgi düzeyini tanımlar, öğrencinin gelişim durumuna ve ihtiyaçlarına göre çalışmalar üretir. Öğrencilere benzer soruları tekrar tekrar çözdürmek yerine onları eksik olduğu konulara yönlendirerek az zamanda çok gelişim sağlar. Her soruya ait çözüm videoları ile anında bilgilendirme sağlar.

  • Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar.

  • Tuzi akıllı ölçme değerlendirme sistemiyle birlikte, öğrencilerin başarılarını arttırma amacı hedeflenerek geliştirilmiştir. Kişiye özel çalışma analizleri yaparaki öğrencinin eksik olduğu konuları tespit eder ve bu doğrultuda çalışma önerilerinde bulunur.

  • Yapay zekanın gücünü kullanarak öğrenciyi analiz eder, "alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanana güncel soru arşivi" içerisinden kişiye özel testler hazırlar.