ÖABT Tarih Hediyeli KPSS GY-GK + EB Canlı Dersler Dersler

2018 Eğitim Sürecinde Video Akademi Öğrencilerini Neler Bekliyor?

  1. Kayıt olduğunuz andan itibaren teknik birimimiz ile irtibata geçerek yaşayacağınız her soruna anında çözüm bulabileceksiniz.
  2. Video Akademi'nin Uzman Öğretmen kadrosundan alacağınız eğitim ile diğer adaylardan bir adım önde sınavlara hazırlanacaksınız.
  3. Öğretmenlerimizin ders anlatımında kullandığı zengin görsel içerik ile konuları daha rahat kavrayacaksınız.
  4. İnteraktif Canlı Derslere katılarak, anlamadığınız yerlerde öğretmeninize sorularınızı sorabilecek ve eksiklerinizi anında giderebileceksiniz.
  5. Yapılan her canlı dersin videosu 48 Saat  içerisinde hesabınıza yüklenecek. videodan sınırsız tekrar yapabileceksiniz.
  6. 2017 Yılına ait Video Dersler hesabınıza eklenir, Canlı Dersler başlayana kadar ön hazırlık yapabilirsiniz.
  7. 2018 yılı içerisinde yapılacak olan Genel Tekrarlarla bilgilerinizi güncel tutacaksınız.
  8. DENEMELER ile Hazırlık Sürecinizi takip edebilecek ve gelişim durumunuza göre çalışmalarınızı yeniden şekillendirebileceksiniz.
  9. Rehberlik Uzmanımızdan sınav hazırlık süresince ders çalışma tercih ve motivasyon anlamında sürekli destek alabileceksiniz.

GP-ÖP

1978 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladı. Birçok kurumda online ve örgün eğitimlerde öğretmenlik yaptı. Yayın yazarlığı, zümre başkanlığı görevlerinde bulundu. 15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.

Rehberlik

1975 Artvin doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladı. KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT alanlarında yayın yazarlığı, öğretmenlik ve zümre başkanlığı yaptı. 15 yıllık Online ve örgün eğitimlerdeki öğretmenlik deneyimi ve bilgi birikimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.

Ölçme ve Değerlendirme

1974 Çorum doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini Hacettepe ve Gazi Üniversitelerinde bitirdi. Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yaptı. 1998 yılında aktif olarak iş yaşamına başladı. Örgün ve Online eğitim kurumlarında öğretmenlik, yayın yazarlığı ve eğitim danışmanlığı görevlerinde bulundu. 19 yıldır edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi’de sizlerle buluşuyor.

PG-ÖYT

Aslen Eskişehirli olup, Kütahya doğumludur. Lise eğitimini Afyon Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünde tamamladıktan sonra yine Gazi Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim dalında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Pek çok kurumda Örgün ve Online eğitimlerde 6 yıldır aktif olarak öğretmenlik ve yayın yazarlığı yapmaktadır. Alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.

PG-ÖYT

1976 Sivas/Kangal doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de aldı, Lisans eğitimini yine Kayseri’de Erciyes Üniversitesi’nde tamamladı. Yüksek lisansını Erciyes Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalında yaptı. 17 yıldır Özel Eğitim kurumlarında fiilen öğretmenlik, yayın yazarlığı, zümre başkanlığı ve eğitim danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde eğitim seminerleri ve dersleri vermektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Örgün ve Online eğitimlerdeki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi’de sizlerle buluşuyor.

Türkçe

1978 yılında Ordu'da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi'nde tamamladı. Ankara'da bir çok KPSS kurumunda zümre başkanlığı ve yayın yazarlığı yapmaktadır. 15 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor. 

Fatih Gündüz

Tarih

1978 yılında Uşak'da doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi tarih bölümünde tamamladı. Türkiye genelinde pek çok kurumca zümre başkanlığı ve yayın yazarlılığı yapmaktadır. 6 yıldır online eğitim alanında farklı kadrolarda yer almaktadır. 15 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Erdal Çakır

Coğrafya

1982 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Coğrafya bölümünden mevzun oldu. 10 yılı aşkın süredir sektörün öncü kurumlarında öğretmenlik, zümre başkanlığı, yayın yazarlığı yapmaktadır. KPSS, ÖABT alanlarındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Engin Tezel

Matematik

1973 doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladı. 24 yıldır özel eğitim kurumlarında matematik öğretmeni, zümre başkanı ve yönetici olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda KPSS, ÖABT, ALES ve DGS alanında yayın yazarlığı yapmaktadır. ÖABT alanında örgün ve online eğitim platformlarında ilköğretim ve lise matematik öğretmenliği gruplarının derslerine girmektedir. KPSS, ÖABT, ALES ve DGS alanlarındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Serkan KÜÇÜK

Vatandaşlık

1978 yılında Elazığ'da doğdu. Lisans ve Yüksek lisans Eğitimini Fırat Üniversitesinde tamamladı. Doktoraya aynı Üniversitede devam etmektedir. Türkiye genelinde pek çok kurumda zümre başkanlığı, yayın yazarlığı, müdürlük ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Vatandaşlık, Anayasa, Güncel Bilgiler alanında basılmış 6 farklı yayını mevcuttur. 18 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.