KPSS GY-GK Video Dersler

Örnek Ders Videoları

 

Ek olarak 2017 KPSS GY-GK Video Dersler hesabınıza yüklenecektir.

Toplam Ders Saatı: 244 Saat

2018 Eğitim Sürecinde Video Akademi Öğrencilerini Neler Bekliyor?

  1.  Kayıt olduğunuz andan itibaren teknik birimimiz ile irtibata geçerek yaşayacağınız her soruna anında çözüm bulabileceksiniz.
  2.  Video Akademi'nin Uzman Öğretmen kadrosundan alacağınız eğitim ile diğer adaylardan bir adım önde sınavlara hazırlanacaksınız.
  3.  Öğretmenlerimizin ders anlatımında kullandığı zengin görsel içerik ile konuları daha rahat kavrayacaksınız.
  4.  Anlamadığınız yerlerde istediğiniz kadar izleyerek, eksiklerinizi anında giderebileceksiniz.
  5.  Hesabınıza yüklenmiş olan video derslerden sınırsız tekrar yapabileceksiniz.

 


Türkçe

1978 yılında Ordu'da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi'nde tamamladı. Ankara'da bir çok KPSS kurumunda zümre başkanlığı ve yayın yazarlığı yapmaktadır. 15 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor. 

Fatih Gündüz

Tarih

1978 yılında Uşak'da doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi tarih bölümünde tamamladı. Türkiye genelinde pek çok kurumca zümre başkanlığı ve yayın yazarlılığı yapmaktadır. 6 yıldır online eğitim alanında farklı kadrolarda yer almaktadır. 15 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Erdal Çakır

Coğrafya

1982 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Coğrafya bölümünden mevzun oldu. 10 yılı aşkın süredir sektörün öncü kurumlarında öğretmenlik, zümre başkanlığı, yayın yazarlığı yapmaktadır. KPSS, ÖABT alanlarındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Engin Tezel

Matematik

1973 doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladı. 24 yıldır özel eğitim kurumlarında matematik öğretmeni, zümre başkanı ve yönetici olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda KPSS, ÖABT, ALES ve DGS alanında yayın yazarlığı yapmaktadır. ÖABT alanında örgün ve online eğitim platformlarında ilköğretim ve lise matematik öğretmenliği gruplarının derslerine girmektedir. KPSS, ÖABT, ALES ve DGS alanlarındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi'de sizlerle buluşuyor.

 
Serkan KÜÇÜK

Vatandaşlık

1978 yılında Elazığ'da doğdu. Lisans ve Yüksek lisans Eğitimini Fırat Üniversitesinde tamamladı. Doktoraya aynı Üniversitede devam etmektedir. Türkiye genelinde pek çok kurumda zümre başkanlığı, yayın yazarlığı, müdürlük ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Vatandaşlık, Anayasa, Güncel Bilgiler alanında basılmış 6 farklı yayını mevcuttur. 18 yıldır dershanecilik ve yayıncılık sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.