KPSS Eğitim Bilimleri Video Dersler

Örnek Ders Videoları

Ek Olarak 2017 KPSS EB Video Dersler Hesabınıza yüklenecektir.

Toplam Ders Saatı: 140Saat

2018 Eğitim Sürecinde Video Akademi Öğrencilerini Neler Bekliyor?

  1.  Kayıt olduğunuz andan itibaren teknik birimimiz ile irtibata geçerek yaşayacağınız her soruna anında çözüm bulabileceksiniz.
  2.  Video Akademi'nin Uzman Öğretmen kadrosundan alacağınız eğitim ile diğer adaylardan bir adım önde sınavlara hazırlanacaksınız.
  3.  Öğretmenlerimizin ders anlatımında kullandığı zengin görsel içerik ile konuları daha rahat kavrayacaksınız.
  4.  Anlamadığınız yerlerde istediğiniz kadar izleyerek, eksiklerinizi anında giderebileceksiniz.
  5.  Hesabınıza yüklenmiş olan video derslerden sınırsız tekrar yapabileceksiniz.

 


GP-ÖP

1978 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladı. Birçok kurumda online ve örgün eğitimlerde öğretmenlik yaptı. Yayın yazarlığı, zümre başkanlığı görevlerinde bulundu. 15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.

Rehberlik

1975 Artvin doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladı. KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT alanlarında yayın yazarlığı, öğretmenlik ve zümre başkanlığı yaptı. 15 yıllık Online ve örgün eğitimlerdeki öğretmenlik deneyimi ve bilgi birikimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.

Ölçme ve Değerlendirme

1974 Çorum doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini Hacettepe ve Gazi Üniversitelerinde bitirdi. Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yaptı. 1998 yılında aktif olarak iş yaşamına başladı. Örgün ve Online eğitim kurumlarında öğretmenlik, yayın yazarlığı ve eğitim danışmanlığı görevlerinde bulundu. 19 yıldır edindiği bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademi’de sizlerle buluşuyor.

PG-ÖYT

Aslen Eskişehirli olup, Kütahya doğumludur. Lise eğitimini Afyon Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünde tamamladıktan sonra yine Gazi Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim dalında lisansüstü eğitimine devam etmektedir. Pek çok kurumda Örgün ve Online eğitimlerde 6 yıldır aktif olarak öğretmenlik ve yayın yazarlığı yapmaktadır. Alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile Video Akademide sizlerle buluşuyor.