Yükleniyor...
 

Sık Sorulan Sorular

Sayfamızın üst bölümünde bulunan Üye Ol butonuna tıklayın.Açılan sayfadaki formda yer alan Ad Soyad,Telefon,Mail ve Şifre bölümlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde dolduruğunuzdan emin olduktan sonra Üye Ol butonuna tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Şifremi Unuttum butonuna tıklayın.Açılan sayfaya üye olduğunuz mail adresinizi yazarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.
Hesabınıza giriş yapamıyorsanız öncelikle şifrenimi unuttum adımlarını uygulayarak yeni bir şifre edinmeye çalışın. Yeni şifre talep ettiğiniz halde şifre gelmiyorsa veya değiştirdiğiniz halde giriş yapamıyorsanız 0312 432 00 17 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.Sayfanın üst kısmında bulunan hesabım kısmına tıklayın.Açılan sayfada Canlı Ders Takvimi bölümünü göreceksiniz.Dersler haftalık olarak eklenmektedir.Derslerin üstüne tıklayarak derslere giriş yapabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaptıkdan sonra üst kısımda bulunan hesabım bölümüne tıklayın.Açılan sayfada Video Dersler bölümünü göreceksiniz. Ders işlendiği tarihten itibaren maksimum 48 saat içerisinde dersler sisteme yüklenmiş olacaktır.
Böyle bir durum da 0312 432 00 17 numaralı telefondan veya bilgi@videoakademi.com adresine mail atarak yardım alabilirsiniz.Maksimum 1 iş günü içerisinde sorununuz giderilecektir.
Akıcı bir ders için hızınınz en az 3-4 megabit olmalıdır. Buraya Tıklayarak internet hızınızı test edebilirsiniz.Ayrıca ders esnasında sorun yaşanmaması için o an internet bağlantısı gerektiren uygulamaları ve yazılımları kapatmanızı öneririz.
4 Saatlik bir canlı ders ortalama 2-3 GB kota doldurmaktadır.40 dakikalık bir video ders ise ortalama 250-300 MB kota doldurmaktadır.
Derslerde kullanılan sunumlar ve içerikler telif hakları nedeniyle öğrencilerle paylaşılmamaktadır.
0312 432 00 17 numaralı telefondan veya bilgi@videoakademi.com adresine mail atarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
Canlı derslerde dersler başlamadan veya dersler başlatıkdan 15 gün sonrasına kadar kayıt olduğunuz tutarın %10'u kesilerek kayıt iptali yapabilirsiniz.Bu şartlar dışında kayıt iptali yapmak isterseniz Ürün Bedelinin %10’u + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati sonucunda bir tutar hesaplanır.Kalan ücret tarafınıza iade edilir.
Video dersler için ise 5 iş güçü içerisinde videoakademi.com adresinie başvurarak iade edebilirsiniz.
Derslerin kullanım süresi kayıt olduğunuz sınav türünün ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihine kadardır.
Yükleniyor!