Yükleniyor...
 


UYARI: İlgili yasa gereği lütfen aşağıdaki sözleşme metnimizi 12 punto ve koyu fontta printederek okuyunuz. Ayrıca; internet sitemize üye olan ve alış veriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır!

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI:

Ünvanı: TUZER EĞİTİM OKULLARI BİLİŞİM A.Ş.,
Adres: Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. 1257. Sk. No:6/3 Balgat Çankaya / Ankara
Telefon: 444 7 464
Faks
Eposta: info@tuzeronline.com

1.2- ALICI:
Adı/Soyadı/Ünvanı :
Adresi:
Telefon:
E-mail:
MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait https://videoakademi.com/ internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

Tarih :
Ürün bilgisi

Ürünlerin türü satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

Ödeme şekli:
Teslimat adresi:

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, https://videoakademi.com/ internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.3- SATICI, sözleşme konusu ürünün siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa katılım belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.4- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.5- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

Satılan ve verilen hizmet ürünlerinin tamamen sanal eğitim paketleri olduğundan ödeme sonrasında herhangi bir iade gerçekleştirilemez.

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, online eğitim paketi alındıktan ve ücreti ödendikten sonra cayma hakkı kullanılamaz.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI

TÜM AKADEMİ

ALICI

Ad SoyadYükleniyor!